Bir Yandan Alerji Bir Yandan Cenaze! Zor Günler Geçiren Demet Akalın Yine Çatacak Birini Buldu: Hedefindeki İsim…

Güzel şarkıcı Demet Akalın, yakın arkadaşı Esra Balamir’e laf söylemeden gün geçiremiyor! Güneş alerjisi nedeniyle zor günler geçiren ve aynı hafta içinde bir diğer yakın arkadaşı Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın vefatıyla sarsılan Demet Akalın, sosyal medya paylaşımlarına ara vermiyor.

Selçuk Tektaş’ın Cenaze Paradoksu!

Selçuk Tektaş’ın cenazesine gidip gitmediği paradoksa dönüşen Demet Akalın, Lerzan Mutlu’nun başlattığı kavgaya dahil olmadan da durmadı! Aslında Selçuk Tektaş’ın vefatı ünlüler dünyasını yasa boğduğu kadar kavgalara ve barışma tekliflerine de neden oldu. İlk olarak Alişan’ın bir dönem yakın arkadaşı Ece Erken, ünlü şarkıcıyla barışmak için adım attı.

Bu olayın ardından da Demet Akalın’ın, Selçuk Tektaş’ın cenazesine gitmediği ve aynı gece Bodrum’da sahne aldığı iddiası ortalığı karıştırdı. Ertesi gün ise Demet Akalın’ın kanlı bıçaklı düşman olduğu Seda Sayan’ın 40 gün boyunca konser vermeyeceğini açıklaması üzerine ortalık iyice gerildi.

Demet Akalın’ın Hedefinde Bu Defa Esra Balamir Var!

Alişan’ın arkadaşı Lerzan Mutlu ise Selçuk Tektaş üzerinden prim kasmaya ve kahramanlık yapmaya çalışan kişiler olduğunu iddia edince gözler yeniden Demet Akalın’a döndü! Demet Akalın ise Alişan’ın yanına gittiğini ve 2 gün boyunca arkadaşına destek verdiğini iddia etti. Bizler hala Demet Akalın’ın cenazeye gidip gitmediğini anlayamamış olsak da; güzel şarkıcı tam gaz tatiline devam ediyor.

Bugün Instagram’dan canlı yayın açarak alerjisine çözüm bulmaya çalışan Demet Akalın, yine yakın arkadaşı Esra Balamir’e çatmadan duramadı. Bilenler vardır, Esra Balamir kendisini geç aradığı için arkadaşına küsen Demet Akalın bu sefer alerji yüzünden zor günler geçiriyor. Yanında ise Esra Balamir var! Arkadaşının kendisine gözlük bırakmasına şaşıran güzel şarkıcı o anları Instagram’da paylaşmayı ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir