Diziyi Bırakıyor mu? Kuruluş Osman’ın Yıldızı Burak Özçivit Oyunculuktan Sıkıldı: Yeni Mesleği Çok Şaşırtacak!

Atv’nin sevilen dizilerinden Kuruluş Osman’ın Osman Beyi Burak Özçivit’in yeni hobisi herkesi çok şaşırtacak. Oyunculuktan sıkılan Burak Özçivit bakın çareyi nerede buldu?

Hep Ekrandalar!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit ünlüler camiasının en sevilen çiftleri arasında yer almaya devam ediyor. Her daim ekranda görmeye alışık olduğumuz çiftimiz attıkları adımlarla da hem basının hem de sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarıyor. Bu günlerde ailecek güzel bir tatilin tadını çıkartan Burak Özçivit ve Fahriye Evcen yeni sezonda ayrı ayrı dizilerde karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

Uzun süredir ekranlarda göremediğimiz Fahriye Evcen ise Alparslan dizisiyle anlaştı bile. 2017 yılında Burak Özçivit ile hayatını birleştirdikten sonra yeni dizi ve film projeleriyle değil de reklamlar sayesinde görebildiğimiz Fahriye Evcen, özellikle de küçük oğlu Karan’ı dünyaya getirdikten sonra onun bakımı ile ilgilenmeyi tercih etti.

Burak Özçivit’in Yeni Hobisi!

Fakat ne Fahriye Evcen ne de Burak Özçivit hiçbir zaman ekranlardan uzak değil! Çiftimiz aile boyu markaların reklam yüzü olmayı oldukça seviyor. Birden fazla ile işbirliği içinde olan Özçivit ailesi, oğulları Karan’ı bile reklam filmlerine dahil ettiler! Geçtiğimiz aylarda ilk kez sete giren küçük Karan, annesiyle birlikte bir bebek bezi reklamında oynadı. Eee hem anne hem de baba oyuncu olunca, bebeklik ve çocukluk da setlerde geçiyor!

Tüm reklam çekimlerini bitiren çiftimiz şu sıralar güney kıyılarında tekneleri ile bol bol geziyor. Sık sık üç kişilik aileleriyle vakit geçirmekten geri durmayan Özçivit ailesi denizi oldukça seviyor. Özellikle de Burak Özçivit, yeni sezon öncesinde bol bol dinlenmeyi ihmal etmiyor. Kuruluş Osman dizisinde Osman Bey olarak karşımıza çıkan Burak Özçivit’in yeni hobisi sizi oldukça şaşırtacak! Şu sıralar balıkçılığa merak saran yakışıklı oyuncu, balık tuttuğu o anları Instagram hesabından paylaşmayı ihmal etmedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir