Kuveyttürk’ten Araç Satın Almak İsteyenlere Müjde Gibi Haber Geldi! Faizsiz Taşıt Kredisi Veriyorlar!

Faizsiz araç kredisiyle sizde hemen sıfır veya ikinci el otomobil sahibi olun. 2021 Kuveyt Türk faizsiz araç kredisi kampanyasından tüm sıfır ve ikinci el araç satın alım işlemlerinizde yararlanabilirsiniz. Faizsiz araç kredisi sayesinde çok uygun geri ödeme koşullarında ve çok cazip fiyatlara taksitli araç sahibi olabilirsiniz.

Kuveyt Türk Faizsiz Araç Kredisi Özellikleri

Araç satın almak isteyen ancak birikmişi bulunmadığından araç kredisi kullanarak, taksitle araç satın almak isteyenler için Kuveyt Türk’ten faizsiz araç kredisi sunuluyor. Üstelik faizsiz araç kredisi kampanyasından ister sıfır araç alımlarında, ister de ikinci el araç satın alımlarında yararlanabilirsiniz.

Kuveyt Türk’ün sunduğu faizsiz araç kredisi kampanyasında “kar payı” bulunuyor. Kuveyt Türk’ten araç kredisi kullanan aylık kredi faizi ödemiyor. Araç kredisi kullanımında tüketiciler için aylık 1.51% kar oranı uygulanıyor.

Kuveyt Türk Faizsiz Araç Kredisi Koşulları

Kuveyt Türk faizsiz araç kredisi kampanyasıyla sıfır veya ikinci el araç alımı gerçekleştirebilirsiniz. Sıfır ve ikinci el araç alımlarında kullanabileceğiniz faizsiz taşıt kredisi kampanyasında uygulanan koşullar;

Sıfır faizli araç kredisini ikinci el araç satın alımlarında 8 yaşa kadar olan araçlar için yararlanabilirsiniz.

İkinci el araçlar için faizsiz araç kredisi kullanımında aracın yaşı ve tanımlanan kredi tutarının vade sayısı 108 ay ile sınırlandırılır.  Buna göre ikinci el araçlarda vade sayısı 6 yaş için 36 ay, 7 yaş için 24 ay, 8 yaş için 12 ay şeklinde uygulanır.

Araç kredisindeki minimum peşinat tutarı yüzdesi satın alınacak aracın tür ve modeline göre değişiklik gösterebilir.

Faizsiz araç kredisi limiti belirlenirken, sıfır araçlar için satış değeri, ikinci el araçlar için kasko değeri göz önünde bulundurulur.

Kuveyt Türk Faizsiz Araç Kredisi Tutar Oranları

Araç kredilerinde limit tutarı satın alınacak aracın tamamını karşılamamaktadır. Araç satış bedeli/ kasko bedeli üzerinden belirli sınırlamalar ile faizsiz araç kredisi limiti belirlenmektedir. Buna göre Kuveyt Türk faizsiz araç kredisinde satış bedeli/kasko değeri doğrultusunda kredi tutarı oranları;

120 bin TL’ye kadar bedelin 70% oranı,

120 bin TL ile 300 bin TL arasında 50% oranı,

300 bin 1 TL ile 750 bin TL arasında 30% oranı,

750 bin 1 TL ile 1 milyon 500 bin TL arasında 20% oranı,

1 milyon 500 bin 1 TL ve üzerinde kredi limiti uygulanmaz,

Şeklinde kredi tablosu oluşturulur.

Devletten Ev Alacaklara ve Tadilat Yapacaklara Destek! Her İki Gruba da Barınma Desteği Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir