Meedo’yla Barışan Şeyma Subaşı Eski Enerjisine Kavuştu: Yeşil Bikinisiyle Instagram’da Çok Can Yaktı!

Uzun zamandır Ibiza’da yaşamına devam eden Şeyma Subaşı, Meedo’yla barıştıktan sonra yeniden eski mutluluğunu yakaladı! Her daim enerjik ve mutlu gördüğümüz güzelimiz, son zamanlarda oldukça durgundu. Ancak Şeyma’nın durgunluğu uzun sürmedi, yeniden Meedo’nun kendisine hediye ettiği milyon dolarlık tektaşı parmağına takan güzelimiz Ibiza’da partiden partiye koşmaya devam ediyor. Bugün ise Meedo’nun evinde gördüğümüz Şeyma Subaşı tüm gününü cilt bakımına, masaja ve kitap okumaya verdi! Evin bahçesinde bikinisiyle turlayan güzelimizin fiziği yine aklımızı başından aldı!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Hem Meedo’dan Hem de Acun Ilıcalı’dan Destek!

Bildiğiniz gibi Meedo ve Şeyma ikilisinin son dönemde yaşadıklarını ilişkiye akıl sır ermiyor. Bir küs bir barışık gördüğümüz çiftimiz, bebeklerini kaybettikten sonra kendilerine biraz zaman tanımış ve ayrılmayı tercih etmişti. Aynı dönem Meedo hakkında çıkan dolandırıcılık iddiaları ayrılık sebebi olarak gösterilse de; Meedo kendini aklamak ve Şeyma’ya aşık olduğun tüm dünyaya haykırmak için büyük çaba sarf etti.

Meedo’nun Instagram hesabından Şeyma hakkında söylediği sözlerden sonra, Acun Ilıcalı da Şeyma Subaşı’yla iyi birer dost olduklarını ve eski eşinin kendisinden nafaka almadığını şu sözlerle anlatmıştı; “Ben nasıl kendi dostlarımı destekliyorsam, çocuklarımın annelerini de destekliyorum. İbiza’dan ev alma falan, bu detaylara girmeye gerek yok. Konu, bilinenin çok dışında. Bizim aramızda “Şu kadar para yattı, şu kadar yatmadı” diye bir durum da yok. Şeyma’yı ihtiyacı olduğu her zaman desteklerim. Şeyma maddi durumu yerinde olduğu ilk gün, hakkı olmasına rağmen nafaka almayı bıraktı. Yani ilişkisi başladı ve bana “Şu an paraya ihtiyacım yok” dedi. Zaten onun kafasında “Acun’dan şu kadar para alayım” diye bir düşüncesi, planı hiç olmamıştır.”

Şeyma’nın Fiziği Olay Oldu!

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Seyma (@seymasubasi)’in paylaştığı bir gönderi

Hem Acun Ilıcalı’dan hem de Meedo’dan desteği alan Şeyma Subaşı ise partilemeye ve Instagram’da hava atmaya devam ediyor. Bugün Meedo’nun evinden yeni pozlar veren güzelimiz tüm gününü cilt bakımı, masaj ve kitap okumaya ayırdı. Bunu yaparken de yeşil bikinisi ile takipçilerinin yüzünü güldürmekten de geri durmadı. Sporu bir gün bile aksatmayan Şeyma Subaşı’nın fiziğine diyecek yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir