Ne Hastalığı Belli Ne Evliliği: Evleneceğini Söyleyen Seren Serengil’in Hastalığından Sonra Evliliği de Yalan Oldu!

Geçtiğimiz aylarda Ağustos’ta evleneceğini açıklayan Seren Serengil, bugün Instagram’dan takipçisine verdiği bir cevapla evlilikten vazgeçtiğini söyledi. Güzel yorumcumuz Seren Serengil’in bir dediği bir dediğini tutmuyor. Asla ne yaptığını ya da ne yapmak istediğini anlayamıyoruz. Hastalığından evliliğine kadar pek çok noktada sosyal medya kullanıcılarının kafasını karıştırmaktan geri durmayan Seren Serengil’in ne yapmaya çalıştığını anlayan varsa helal olsun!

Evleneceğim Demişti!

Önceki aylarda “Dumping Sendromu” yüzünden zor günler geçiren Seren Serengil’in her daim yanında duran kişi tabii ki Mustafa Rahman Tohma! Tohma – Sero’nın arkadaşlıkla başlayan ilişkileri zamanla sevgililiğe evrilince; ikilinin evleneceği iddiaları gündeme geldi. Hatta Seren Serengil Ağustos ayında evleneceklerini duyurmuştu.

Söylemezsem Olmaz’ın canlı yayınında Tohma’yı öve öve bitiremeyen Seren Serengil, sevgilisinin kendisine nasıl evlilik teklifi ettiğini de anlatmadan duramamıştı; “Yemek yaptığım sırada mutfağa geldi. Makarnayı süzmek için ondan süzgeci istedim. Tam makarnayı süzgece dökerken ‘Benimle evlenir misin? Ama hazır hissettiğinde’ dedi. ‘Nereden çıktı bu şimdi?’ diye karşılık verdim. ‘Seni sevdiğimi biliyorsun. Sevgili olmak bir şeyler yaşamak değil derdim, bunu da biliyorsun. Kaç aydır yan yanayız, bir saygısızlığım olmadı, onu da görüyorsun. Ama seni yalnız bırakamam. Çocuk gibisin, tek başınasın, ne ilacını içersin bensiz ne de sağlığına dikkat edersin. Gittiğimde hep aklım sende kalıyor. Bana müsaade edersen seni çok mutlu edeceğim seni. Yine zamanı sen belirle’ dedi. Ben de ‘Tamam’ dedim.”

Evlilik Karmaşası!

Sağlığı düzeldiği zaman Tohma ile nikah masasına oturacak olan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma’nın evlilik için belirledikleri tarih 2021’in yaz ayları, Temmuz ya da Ağustos! Fakat gerçek böyle değilmiş. Aylar boyunca evlilik açıklamaları yapan Seren Serengil, bugün Instagram’dan kendisine ne zaman evleneceğini soran bir takipçisine verdiği yanıtla herkesi şaşırttı; “Valla hiç şu an evlilik modunda değilim. Böyle iyiyim valla çok iyi!”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir